x
запрос отправлен

Ваш запрос отправлен.Наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время!

Цiкавi факти

640

щасливі сiм'ї

5

рокiв на ринку

15

побудовано будинків
1

дитячий садок

2

супермаркети

1

аптека

Про компанію

 
Віртуальний тур по житловому комплексу

 

    Великий вибір квартир надає більше можливостей для прозорої і професійної роботи з клієнтом. ТОВ «ДБК БУД ПЛЮС» - це  вже стабільна, динамічна будівельна фірма, яка досить впевнено зайняла міцні позиції на ринку нерухомості Рівненщини. Колектив чітко дотримується визначеної політики, головна концепція якої полягає в якості надання послуг, професійному та індивідуальному підході до кожного клієнта. Тут завжди раді спілкуванню та співпраці з Вами, з метою знайти спільну мову та досягти взаємовигідних умов. 

  Комфорт, що надихає; затишок, в обіймах якого найкраще насолоджуватися життям;  

житло яке вибирає свого власника,- це ЖК  "На Щасливому"

         

     Будинки об'єднують в собі все необхідне: сучасні інженерні системи та комунікації, впроваджені нами новітні технології будівництва допоможуть Вам заощаджувати на комунальних платежах. Унікальність квартир полягає у продуманому до деталей плануванні. Сучасна обробка холів і сходів, панорамні вікна в квартирах і особисті тераси. Відокремлена територія де упорядковані дитячі та спортивні майданчики, клумби, барбекю з альтанками . Велику увагу приділено безпеці мешканців. Територія ЖК "На Щасливому" огороджена, у всіх зонах ведеться цілодобове відео спостереження. Чисте повітря, тихий двір, парк з прогулянковими зонами, комфортна густота населення, ніяких багатоповерхівок, заторів, шуму, загазованості. Внутрішня інфраструктура, дозволяє насолоджуватися життям не покидаючи території комплексу і задовольнить потреби найвибагливіших мешканців. Розташування будинків утворює загальну архітектурно збалансовану картину в оточенні дерев і квітників. Якщо сприятлива екологія є для Вас одним з головних критеріїв при виборі житла, то можна з упевненістю сказати, що ЖК "На Щасливому" стане для Вас пріоритетним варіантом.

 

       На сьогоднішній день в нашому місті зводиться багато житла і інших об'єктів. Тому купити квартиру в Рівному нескладно, куди складніше і важливіше вкласти свої заощадження і придбати насправді гідне і комфортабельне житло, яке служитиме Вашій сім'ї багато років. Якщо Ви познайомитеся з нашими пропозиціями, то відмітите, що ми виставляємо на продаж лише найкращі об'єкти... Якщо Ви вже вирішили: «Я куплю квартиру», то вибирайте квартиру в новому житловому комплексі "На Щасливому" і Ви насолоджуватиметеся комфортом і зручністю довгі роки!

Ми вже створили всі умови, де буде жити Ваше щастя!!!!

 

        Будівельна компанія ТОВ "ДБК Буд Плюс" вшанувала пам'ять "Небесної сотні" та подарувала дві  квартири в житловому комплексі "На Щасливому" дітям загиблих героїв Майдану.

Наші партнери:

         

  image001