про компанію

Житловий комплекс "На Щасливому"-це новий масив, який досить впевнено зайняв міцні позиції на ринку нерухомості Рівненщини. Великий вибір квартир надає більше можливостей для прозорої і професійної роботи з клієнтом. Колектив чітко дотримується визначеної політики, головна концепція якої полягає в якості надання послуг, професійному та індивідуальному підході до кожного клієнта. Тут завжди раді спілкуванню та співпраці з Вами, з метою знайти спільну мову та досягти взаємовигідних умов.

Комфорт, що надихає, затишок, в обіймах якого найкраще насолоджуватися життям,
житло яке вибирає свого власника - це ЖК "На Щасливому"

Будинки об'єднують в собі все необхідне: сучасні інженерні системи та комунікації, впроваджені нами новітні технології будівництва допоможуть Вам заощаджувати на комунальних платежах. Унікальність квартир полягає у продуманому до деталей плануванні. Сучасна обробка холів і сходів, панорамні вікна в квартирах і особисті тераси. Відокремлена територія де упорядковані дитячі та спортивні майданчики, клумби, барбекю з альтанками . Велику увагу приділено безпеці мешканців. Територія ЖК "На Щасливому" огороджена, у всіх зонах ведеться цілодобове відео спостереження. Чисте повітря, тихий двір, парк з прогулянковими зонами, комфортна густота населення, ніяких багатоповерхівок, заторів, шуму, загазованості. Внутрішня інфраструктура, дозволяє насолоджуватися життям не покидаючи території комплексу і задовольнить потреби найвибагливіших мешканців. Розташування будинків утворює загальну архітектурно збалансовану картину в оточенні дерев і квітників. Якщо сприятлива екологія є для Вас одним з головних критеріїв при виборі житла, то можна з упевненістю сказати, що ЖК "На Щасливому" стане для Вас пріоритетним варіантом.

На сьогоднішній день в нашому місті зводиться багато житла і інших об'єктів. Тому купити квартиру в Рівному нескладно, куди складніше і важливіше вкласти свої заощадження і придбати насправді гідне і комфортабельне житло, яке служитиме Вашій сім'ї багато років. Якщо Ви познайомитеся з нашими пропозиціями, то відмітите, що ми виставляємо на продаж лише найкращі об'єкти... Якщо Ви вже вирішили: «Я куплю квартиру», то вибирайте квартиру в новому житловому комплексі "На Щасливому" і Ви насолоджуватиметеся комфортом і зручністю довгі роки!

Ми вже створили всі умови, де буде жити Ваше щастя!!!!

Забудовник Житлового Комплексу "На Щасливому " вшанув пам'ять "Небесної сотні" та подарував дві квартири в житловому комплексі дітям загиблих героїв Майдану.

наші партнери